در حال نمایش 6 نتیجه

پوست صورت برای اینکه در بهترین حالت ظاهری و سلامتی خود باشد، به آبرسان پوست نیار دارد. این آبرسان تامین‌کننده تمام ویتامین‌ها و مواد مقوی پوست است که مزایای بسیار زیادی برای پوست صورت به همراه دارد. در واقع، کرم آبرسان پوست موظف است تا چربی مفید و مورد نیاز پوست صورت را تامین کند و رطوبت پوست را افزایش دهد. البته باید توجه داشت که کرم آبرسان پوست و کرم مرطوب کننده پوست، تفاوت‌های برجسته‌ای دارند و به هیچ وجه یکسان نیستند.
با توجه به اینکه کرم آبرسان پوست مستقیما با پوست صورت شما در تماس خواهد بود، بهتر است همواره معیارهای مهم در خرید کرم آبرسان را جدی بگیرید و به دنبال بهترین محصول موجود در بازار باشید. امروزه تنوع کرم‌های آبرسان پوست به قدری بالا است که افراد قادر به تصمیم‌گیری قاطعانه نیستند؛ بنابراین قصد داریم در ادامه این متن، توضیحاتی کامل در مورد کرم آبرسان پوست و ترکیبات آن به شما ارائه دهیم. فروشگاه ژینو استایل، عرضه کننده انواع کرم آبرسان پوست است و کاربران می‌توانند محصول موردنظر خود را از وبسایت این فروشگاه آنلاین خریداری کنند.

تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده

دو نوع از کرم‌های مخصوص پوست صورت که می‌توان هر دوی آن‌ها را در غالب خانه‌ها مشاهده کرد، مرطوب کننده و آبرسان نام دارند. از آنجایی که فواید و اهداف استفاده از این کرم‌ها شباهت دارد، بسیاری از کاربران فکر می‌کنند این دو محصول یکسان هستند؛ در حالی که این باور صحت ندارد و هر دو محصولاتی متمایز هستند. پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به خرید یکی از این محصولات، اطلاعات خود را در مورد هرکدام افزایش دهید تا دچار خطا نشوید.
البته در دوران امروزی، ناآگاهی تولیدکنندگان نیز باعث شده تا نام‌های آبرسان و مرطوب کننده را در روی محصولات مختلفی بگذارند؛ بدون اینکه محصول، کوچک‌ترین ارتباطی با این دو داشته باشد. به همین دلیل افراد باید اطلاعات شخصی خود را در این زمینه افزایش دهند و به اطلاعات و دانسته‌های خود متکی شوند؛ زیرا تنها با این کار، می‌توانند در سریع‌ترین زمان به هویت و کاربرد هر کدام از این محصولات پی ببرند.

کرم آبرسان پوست

در اصل می‌توان گفت کرم آبرسان پوست یک محصول برای حفظ رطوبت در پوست است. این کرم ضمن اینکه رطوبت را از هوا می‌گیرد، آن را در پوست شما نگه می‌دارد تا پوستتان همواره مرطوب و نرم باشد. هیالورونیک اسید و گلیسیرین که از جمله ترکیبات کاربردی در کرم‌های آبرسان هستند، کیفیت و کارایی قابل توجهی در این زمینه دارند. به طوری که هیالورونیک اسید به تنهایی 1000 برابر وزن خود از هوا رطوبت جذب می‌کند. در واقع هیالورونیک اسید یک ماده بسیار ارزشمند برای پوست صورت است که افراد باید به صورت روزمره از آن استفاده کنند.

کرم مرطوب کننده پوست

کرم‌های مرطوب کننده، محصولاتی بر پایه روغن هستند که می‌توانند منافذ باز پوست را مسدود کنند. زمانی که افراد کرم مرطوب کننده را به صورت خود می‌زنند، مقدار زیادی روغن گیاهی، روغن پالایشگاهی یا روغن معدنی وارد پوست می‌شود. سپس با مسدود کردن تمام منافذ باز پوست، از خروج رطوبت جلوگیری می‌کند. با توجه به خواص و روغن‌های مفید موجود در این کرم، پوست صورت فرد تا مدت زمان طولانی مرطوب باقی می‌ماند و باید بعد از چندین ساعت، مرطوب کننده پوست صورت خود را مجددا تمدید کند.
انواع کرم آبرسان پوست
در حال حاضر هرکدام از کرم‌های آبرسان پوست، توانایی آبرسانی به نوع خاصی از پوست را دارند و افراد باید به دنبال خرید کرم آبرسان مناسب برای پوست خودشان باشند. در واقع مهم‌ترین معیاری که در خرید کرم آبرسان وجود دارد، سازگاری آن با انواع پوست است. افراد دارای پوست چرب، خشک، مخلوط و معمولی هستند و هر کدام مشکلاتی دارند؛ بنابراین باید کرم آبرسان مطابق با پوست خود را خریداری کنند تا به عمده این مشکلات پایان دهند. مشخص است که آشنایی با فواید و قابلیت‌های هر محصول، شما را ثبت خریدی مطمئن و موثر یاری خواهد رساند.

کرم آبرسان پوست خشک

افرادی که دارای پوست خشک هستند، شدیدا نیاز به محصولی دارند که آبرسانی و مرطوب‌کنندگی بسیار بالایی داشته باشد. این کرم‌ها دارای بیشترین میزان هیالورونیک اسید و مواد مقوی مشابه هستند تا خشکی پوست افراد را به حداقل برسانند. این افراد در صورتی که به صورت مداوم از کرم آبرسان پوست خشک استفاده کنند، مشکلاتی نظیر چین و چروک نخواهند داشت؛ زیرا کرم آبرسان رطوبت و نرمی پوست را به حداقل می‌رساند و موجب افزایش انعطاف پوست صورت می‌شود.
نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که پوست کم آب و پوست خشک تفاوت‌های برجسته‌ای با یکدیگر دارند. با این وجود، بسیاری از افراد به اشتباه فکر می‌کنند این دو عبارت یکسان هستند. پوست کم آب در واقع به پوستی گفته می‌شود که به آبرسانی نیاز دارد. این مورد جز مشکلات پوستی محسوب می‌شود؛ در حالی که پوست خشک، یکی از انواع پوست نامیده می‌شود و یک حالت دائمی برای پوست صورت برخی از افراد است. شما می‌توانید مشکل کم آبی را با استفاده از محصولات مراقبتی باکیفیت درمان کنید؛ اما پوست خشک یک حالت همیشگی برای پوست صورت شماست و نمی‌توان آن را تغییر داد.

کرم آبرسان پوست چرب

پوست‌هایی چرب هستند که معمولا چربی زیادی ترشح می‌کنند؛ اما این به معنای کافی بودن چربی آن‌ها نیست. پوست صورت مقدار زیادی چربی مفید نیاز دارد که به تنهایی نمی‌تواند آن را ترشح کند؛ به همین دلیل افراد دارای پوست چرب، باید به دنبال کرم آبرسان پوست چرب برای خود باشند تا چربی مفید پوست خود را تامین کنند. توصیه ما به افراد دارای پوست چرب، این است که حتما یک شوینده باکیفیت برای صورت خود بخرند و پس از شستشوی چربی‌های مضر موجود روی پوست صورت، کرم آبرسان استفاده کنند.

کرم آبرسان پوست معمولی

یکی دیگر از انواع پوست، معمولی و متعادل است که به میزان مورد نیاز چربی ترشح می‌کند. با این وجود، کرم آبرسان پوست معمولی کاملا روی قابلیت تحریک قدد ترشح چربی مفید متمرکز می‌شود تا رطوبت و انعطاف پوست صورت را به حداکثر برساند. این نوع پوست، به یک آبرسان پوست باکیفیت نیاز دارد تا زیبایی و سلامتی خود را مجددا به دست بیاورد؛ چراکه پوست معمولی، کمترین مشکل را نسبت به انواع دیگر پوست دارد.

کرم آبرسان پوست مختلط

آخرین نوع از پوست صورت، مختلط است و نواحی مختلف آن شرایط متفاوتی دارند؛ برای مثال، نواحی دور چشم خشک بوده و نواحی گونه شدیدا چرب است. چنین پوست‌هایی معمولا نیاز به شستشو و استفاده از کرم آبرسان پوست به صورت روزانه دارند تا به متعادل‌ترین حالت ممکن برسند. در مواقعی خاص، افرادی که پوست مخلوط دارند می‌توانند از کرم آبرسان پوست معمولی نیز استفاده کنند؛ چرا که ویژگی‌های این دو محصول تا حدود زیادی یکسان بوده می‌‌توان آن‌ها را جایگزین یکدیگر کرد.

ترکیبات موجود در کرم آبرسان پوست

در حال حاضر هرکدام از تولیدکنندگان کرم آبرسان، محصولات خود را با ترکیباتی منحصربه‌فرد و اختصاصی تولید می‌کنند. معمولا هر چقدر ترکیبات موجود در کرم آبرسان طبیعی‌تر و بر پایه گیاهی باشد، کیفیت این محصول بالاتر بوده و در نتیجه بیشتر فروش می‌رود؛ بنابراین تمام برندهای مطرح سعی دارند تا از عصاره‌های گیاهی و طبیعی در محصولات خود استفاده کنند. برخی از این عصاره‌ها عبارت‌اند از:

  • روغن آرگان
  • عصاره آلوئه ورا
  • روغن آووکادو
  • روغن نارگیل
  • روغن جوجوبا
  • انواع ویتامین

این موارد، تنها گوشه‌ای از ترکیباتی هستند که تولیدکنندگان از آن‌ها در محصولات خود استفاده می‌کنند. توصیه ما به شما این است که مزایا و فواید هر کدام از این ترکیبات را بشناسید و بهترین مورد را برای خود بخرید؛ چراکه به غیر از سازگاری کرم آبرسان با پوست صورت شما، باید خواص و فواید آن را نیز مورد بررسی قرار دهید. معمولا تمام مزایا و فواید هرکدام از محصولات در بخش معرفی محصول شرح داده می‌شود تا افراد با آگاهی کامل خرید خود را ثبت کنند.

فروشگاه آنلاین ژینو استایل، منبع تمام محصولات مراقبتی

در مطلب فوق، شما را با تمام نکات و اطلاعات مهم در خرید کرم آبرسان آشنا کردیم و توضیحاتی در مورد عملکرد انواع این کرم به شما ارائه دادیم. در حین خرید کرم آبرسان، معیارهایی نظیر اعتبار برند، مفید بودن فواید و خواص، بهره بردن از ترکیبات گیاهی و طبیعی، سازگاری با پوست و امن بودن آن را در ذهن داشته باشید و همواره خرید بهترین کرم آبرسان پوست صورت را در اولویت خود قرار دهید.
فروشگاه ژینو استایل که این اطلاعات را در اختیار شما قرار داد، یک منبع موثق و قابل اعتماد برای خرید انواع محصولات مراقبتی و بهداشتی است که محصولاتی اورجینال و باکیفیت در این زمینه عرضه می‌کند. همان ‌طور که در بالای همین صفحه قابل مشاهده است، این فروشگاه آنلاین عرضه محصولات اورجینال و استاندارد ایرانی و خارجی نظیر کامان را در دستور کار خود قرار داده تا بسیاری از محصولات مصرفی روزانه مخاطبان را تامین کند. برای خرید آبرسان پوست صورت، محصولات مورد نظر خود را در بالای همین صفحه انتخاب کنید و مراحل ثبت سفارش را طی کنید.