در حال نمایش یک نتیجه

اتمام موجودی
کرم ضد چروک دور چشم کلاژن ساز حلزون
اطلاعات بیشتر

پوست صورت یکی از مهم‌ترین و شاید حساس‌ترین بخش‌های بدن است و به همین دلیل رسیدگی به آن اهمیت بسیار بالایی دارد. رسیدگی به پوست و انجام مراقبت‌های پوستی یکی از مهم‌ترین مواردی است که هر فردی باید آن را انجام دهد. عدم رسیدگی مناسب به پوست منجر به چروک زودهنگام پوست و یا عوارض دیگر خواهد شد.
چروک پوستی یکی از عارضه‌هایی است که در نهایت برای تمام افراد ایجاد خواهد شد و در حالت کلی راه گریزی از آن وجود ندارد؛ اما با رسیدگی منظم و روتین پوستی مناسب و انجام رسیدگی‌های لازم، مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید تا این چین و چروک بر روی پوست ظاهر شوند.
پوست دور چشم یکی از حساس‌ترین بخش‌های صورت است که به طور معمول اولین چروک را تجربه می‌کند. همچنین این قسمت از ناحیه اطراف چشم زودتر دچار آسیب می‌شود. رویت چروک برای بسیاری از افراد ناخوشایند است و از همین رو همواره سعی می‌کنند تا راهی برای از بین بردن این چروک‌ها پیدا کنند. استفاده از محصولات مراقبت از پوست در کنترل و جلوگیری از گسترش این چروک‌ها موثر واقع می‌شود.
یکی از بهترین راه‌ها برای از بین بردن چروک دور چشم، استفاده از کرم ضد چروک دور چشم است. برای استفاده از این کرم نمی‌توان سن ثابت و مشخصی را تعیین کرد و بهتر است استفاد از کرم دور چشم را خیلی زود و قبل از پیدایش اولین چروک در دور چشم شروع کنید. در واقع سن مشخص و معینی برای استفاده از این کرم وجود ندارد و شما می‌توانید در هر سنی از این کرم استفاده کنید.
برای استفاده از این کرم بهتر است ابتدا پوست صورت و به خصوص اطراف چشم خود را با استفاده از یک شوینده ملایم و مناسب پوست شست‌وشو داده و کاملا تمیز کنید. بعد از اینکه پوست خود را شست‌وشو دادید، مقدار کمی از کرم را بر روی انگشت خود قرار داده و به آرامی در اطراف چشم خود ماساژ دهید.
توجه داشته باشید که پوست اطراف چشم بسیار حساس است و به همین دلیل باید به آرامی و با فشار بسیار ملایم کرم را به دور چشم خود بزنید. بهتر است از ضربه‌های بسیار ملایم برای پخش کردن کرم در اطراف چشم استفاده کرده و از کشیدن کرم بر روی سطح پوست خودداری کنید.
انتخاب نوع مواد آرایشی و بهداشتی برای پوست اهمیت بسیار ویژه‌ای دارد؛ چراکه استفاده از مواد بهداشتی نامناسب منجر به ایجاد مشکلات پوستی شده و حساسیت پوستی برای شما ایجاد می‌کند. کرم ضد چروک دور چشم کلاژن ساز حلزون، یکی از بهترین محصولاتی است که زیبایی و طراوت را به پوست شما هدیه کرده و شادابی لازم را به پوستتان می‌بخشد.
این محصول دارای بافتی سبک و حاوی پروتئین‌هایی است که منجر به رفع چین‌وچروک پوستتان خواهد شد. همچنین این محصول یک مرطوب کنننده بسیار قوی است و علاوه بر کاهش پف دور چشم، منجر به روشن شدن پوست دور چشم و از بین رفتن سیاهی دور آن خواهد شد. هدف ما در ژینواستایل، طراوت، شادابی و زیبایی پوست شماست.