در حال نمایش 6 نتیجه

اتمام موجودی
کرم لایه بردار نوتروژینا مدل bright boost
اطلاعات بیشتر

پوست یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های بدن است و یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای سالم نگه‌داشتن این این عضو حساس رسیدگی و مراقبت روزانه از آن است. یکی از رایج‌ترین راه‌های نگهداری از پوست و حفظ جوانی و شادابی پوست، استفاده از کرم لایه بردار است. لایه برداری پوست در واقع فرایندی است که در آن سلول‌های مرده از سطح پوست برداشته شده و کمک می‌شود تا سلول‌های جدید رشد کرده و جایگزین سلول‌های قبلی شوند.
لایه برداری پوست یکی از بهترین راه‌های پاکسازی پوست صورت است و با استفاده از کرم‌های مخصوص این کار انجام می‌شود. در واقع استفاده از کرم لایه بردار پوست، آلودگی‌ها و سلول‌های مرده را از منافذ بیرون کشیده و پوست را پاکسازی می‌کند.
پوست ما در حالت طبیعی هر 30 روز یک بار سلول‌های مرده را از خود جدا می‌کند تا سلول‌های جدید رشد و تقسیم شوند. گاهی اوقات سلول‌های مرده به طور کامل نمی‌ریزند و بر روی پوست جمع می‌شوند. نتیجه جمع شدن سلول‌های مرده بر روی هم، خشکی، پوسته پوسته شدن و در نتیجه انسداد منافذ پوستی است. همچنین با بالا رفتن سن، رشد و تقسیم سلولی کمتر و در نتیجه سلول‌های مرده بر روی پوست جمع شده و منجر به چروک بر روی پوست شما خواهند شد. لایه برداری پوست روشی است که با از بین بردن سلول‌های مرده از بروز این عوارض جلوگیری می‌کند.
بهبود رنگ و بافت پوست، پاکسازی عمیق منافذ پوستی، درخشندگی پوست و افزایش جذب محصولات مراقبت از پوست از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از لایه بردار به شمار می‌رود. لایه برداری در بلند مدت منجر به افزایش تولیدات کلاژن در پوست شده و منجر به شاداب‌تر و جوان‌تر شدن پوست شما خواهد شد.
لایه برداری منظم پوست از انسداد منافذ پوستی جلوگیری کرده و در نتیجه جوش و آکنه‌های پوست را کاهش می‌دهد. توجه داشته باشید که لایه برداری پوست را باید در فواصل زمانی مشخص انجام دهید؛ چراکه انجام بیش از اندازه لایه برداری باعث می‌شود پوست صورتتان قرمز و پوسته پوسته شود.
این نکته را در نظر داشته باشید که هدف از لایه برداری به هیچ وجه باقی گذاشتن لکه‌های قرمز و ملتهب بر روی پوست نیست، بلکه هدف از این کار تسریع جایگزینی سلول‌ها و در نتیجه شادابی پوست است. فاصله زمانی بین لایه برداری پوست با توجه به نوع پوست شما متفاوت خواهد بود.
ابتدا نوع پوست خود را تعیین کرده و سپس لایه بردار مخصوص برای پوست خود تهیه کنید؛ به عنوان مثال اگر دارای پوست حساسی هستید، بهتر است از لایه بردارهای قوی استفاده نکنید. همچنین اگر دارای پوست چرب هستید، باید بدانید که پوست شما مقاومت بیشتری نسبت به این محصولات داشته و باید از لایه بردار در فواصل زمانی کوتاه‌تری استفاده کنید. افرادی که پوست معمولی و مختلط دارند، در انتخاب لایه بردار دست بازتری داشته و می‌توانند از انواع لایه بردار برای پوست خود استفاده کنند. در این صفحه انواع لایه بردار پوست و اسکراب شنی وجود دارد که می‌توانید با توجه به نیاز خود آن را تهیه کرده و با خرید لایه بردار پوست، جوانی و شادابی را به پوست خود هدیه کنید.