نمایش 1–16 از 477 نتیجه

کتونی ورزشی آدیداس مدل ZX 700 HD – H01846

2/3 42
5.400.000 تومان

خرید کتانی اورجینال

خرید کتانی اورجینال

با افزایش محبوبیت کتانی در سراسر جهان، تولیدکنندگان بی‌شماری برای تولید کتانی تاسیس شدند تا نیاز مردم را با تولیدات خود تامین کنند. این نوع کفش بر خلاف انواع دیگر، برای بسیاری از رویدادها و کارهای روزمره مناسب است و برای تمام کارهای اجرایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل عمده افرادی که در طول روز مشاهده می‌کنیم، کتانی پوشیده‌اند تا از راحتی و زیبایی آن بهره ببرند.
فروشگاه ژینو استایل در راستای تامین نیاز کاربران خود، امکان خرید کتانی‌های اورجینال خارجی و ایرانی را در وبسایت خود مهیا کرده است. توصیه می‌شود قبل از اینکه نسبت به خرید کتانی اقدام کنید، کتانی‌های موجود در این وبسایت را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید؛ چراکه محصولات این فروشگاه کاملا اورجینال هستند و با کیفیت بالای خود، نیاز شما را تا مدت‌های مدید رفع خواهند کرد. در ادامه، توضیحات جامعی از کتانی و محصولات موجود در وبسایت ژینو استایل را شرح می‌دهیم تا یک خرید آگاهانه و موفق را تجربه کنید.

 

انواع کفش کتانی

پیش از هر چیزی، بهتر است نگاهی به انواع کتانی بیندازیم. با وجود اینکه کفش‌های کتانی تنوع چندان زیادی در بازار ندارند، همچنان مشتریان در مورد ویژگی‌های هر کدام از انواع آن مردد هستند. تولیدات کفش‌های کتانی غالبا انواع زیر را شامل می‌شوند :

 

همان‌ طور که می‌توان از نام انواع کتانی متوجه شد، هر کدام مخصوص فعالیت‌هایی خاص هستند تا فعالیت شما را تسهیل کنند. توصیه می‌شود تا حد امکان شناخت خود را از هر کدام افزایش دهید تا بهترین گزینه را مطابق با نوع کاربری و نیاز خود خریداری کنید. در ادامه این مطلب، توضیحاتی کامل در مورد مهم‌ترین معیارهای خرید کتانی برایتان شرح داده می‌شود تا با استفاده از آن‌ها، پروسه خرید را بهبود ببخشید.

 

مهم‌ترین معیارها در خرید کتانی

از آنجایی که کتانی‌های تقلبی و بی‌کیفیت بسیار زیادی در بازار ایران توزیع می‌شوند، در نظر داشتن برخی معیارهای مهم در خرید کتانی، نتیجه خرید را بهبود می‌بخشد. چنانچه هر کدام از این موارد را در خرید کتانی اعمال کنید، می‌توانید بهترین کتانی موجود در بازار را بخرید. برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کتانی‌ها باعث می‌شوند تا شما در حین راه رفتن و حرکت کردن با آن‌ها، بسیار راحت‌تر باشید.

 

1. وزن کفش کتانی

اولین مورد، وزن این نوع کفش است. برخلاف باور عموم افراد، سنگین بودن کفش‌های کتانی نه‌تنها به منزله کیفیت بالای آن‌ها نیست، بلکه یک مشکل برای مصرف‌کننده محصول خواهد بود؛ چرا که مجبور است با پاهایی سنگین‌تر از حالت معمول حرکت کند و سریع‌تر از قبل خسته خواهد شد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم کتانی‌هایی با وزن پایین بخرید تا در حین حرکت، راحت باشید. کفش یک وسیله برای تسهیل راه رفتن انسان‌ها است؛ بنابراین دلیلی ندارد که با خرید کفش کتانی سنگین، راه رفتن را برای خودتان دشوارتر از قبل کنید!
در صورتی که کفش را در حین ورزش استفاده خواهید کرد، سبک بودن وزن کفش کتانی بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا می‌کند. در حالی که ورزش یک فعالیت برای نشان دادن بهترین عملکرد ورزشکار است، خرید کتانی سنگین وزن این عملکرد را به حداقل می‌رساند. همچنین کفش کتانی سنگین وزن سریعا ورزشکار را خسته می‌کند و شخص توانایی ادامه فعالیت را نخواهد داشت.

 

2. قابلیت تهویه هوای کفش کتانی

زمانی که کفش کتانی قابلیت تهویه هوای داخل خود را نداشته باشد، سریعا بوی بد گرفته و موجب تعریق شدید پای شما می‌شود. به همین دلیل تولیدکنندگان اخیرا کفش‌هایی با قابلیت تهویه هوا تولید می‌کنند تا مشکل بوی بد یک مشکل برجسته برای مصرف‌کنندگان آن نباشد. این قابلیت، به واسطه پارچه‌ای که در کفش کتانی استفاده می‌شود مشکل بوی بد پا و تعریق آن را رفع می‌کند.

 

3. ضخامت و جنس زیره کتانی

از آنجایی که سنگ‌های ریز و برخی اجسام خطرناک روی زمین سخت وجود دارد، نازک و نرم بودن زیره کفش در استفاده طولانی مدت موجب وارد شدن آسیب شدید به کف پای شما می‌شود. این مشکل در طولانی مدت آسیب‌های فراوانی به پای شما وارد می‌کند و به نوعی راه رفتن و دویدن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
البته باید این نکته را به یاد داشته باشید که سخت و ضخیم بودن زیره کفش کتانی باعث ایجاد درد در کف پای شما نشود. در واقع زیره کتانی باید از ناحیه پایین متسحکم و از سمت داخل کفش، نرم باشد تا شما هیچ دردی در حین پوشیدن آن احساس نکنید. همچنین ممکن است ضخامت زیاد کتانی، باعث افزایش وزن آن شود و مشکل دیگری برایتان ایجاد کند.

 

4. الیاف نرم و استاندارد کتانی

بهترین کفش‌هایی که می‌توانید برای خود بخرید، کتانی‌هایی هستند که با الیاف نرم و با کیفیت بالا تولید شده‌اند؛ چراکه پای شما در داخل این کفش‌ها بسیار راحت خواهد بود و می‌توانید با آن‌ها، چندین ساعت بدون مشکل راه بروید. همچنین باید توجه داشته باشید که آزاد بودن انگشتان پای شما در این کفش، بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که سختی الیاف و استاندارد نبودن کفش کتانی موجب اذیت شدن انگشتان پای شما شود، بهتر است از خرید این کفش خودداری کنید و به دنبال یک کتانی بهتر و راحت‌تر باشید.

 

خرید انواع کتانی از سایت ژینو استایل

حالا که به صورت کامل با انواع کفش کتانی و نکات مهم در خرید آن آشنا شدید، می‌توانید خرید خود را از همین صفحه در سایت ژینو استایل انجام دهید و کتانی اورجینال دلخواه خود را به سادگی تهیه کنید. این صفحه، حاوی تعداد زیادی کتانی از برندهای مطرح جهانی است که هرکدام گزینه‌هایی مناسب برای انواع سلیقه‌ها نیازها به شمار می‌آیند و باید یک تصمیم‌گیری قطعی در مورد یکی از آن‌ها انجام دهید. در این پروسه، فروشگاه ژینو استایل کنار شما خواهد بود و تمام اطلاعات مورد نیازتان در مورد هر محصول را برایتان شرح خواهد داد.