نمایش 1–15 از 34 نتیجه

کتونی روزمره ریباک مدل Heritance – GW7824

40
3.990.000 تومان

کتانی روزمره، یک نیاز اساسی برای تمام افراد است و می‌توان استفاده از آن را در بین عموم مردم به وفور مشاهده کرد. این نوع کتانی برای تمام کارهای روزمره و عمومی افراد مناسب است و آن‌ها را در مواقع بسیاری یاری می‌کند. با توجه به کاربرد بسیار زیاد کتانی روزمره، می‌توان گفت راحتی و مقاوم بودن ساختار آن مهم‌ترین معیار است که باید به آن توجه داشت؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم مقاومت و راحتی را در حین خرید کتانی روزمره به دقت مورد بررسی قرار دهید.

همان‌طور که می‌توان از نام کتانی روزمره متوجه شد، این نوع کفش برای کارهای روزمره افراد مناسب است و می‌توان آن را برای مراجعه به هر مکانی استفاده کرد. در حال حاضر می‌توانید شاهد عرضه نمونه‌های متفاوت کتانی روزمره مردانه و زنانه در بازار باشید که هریک ظاهر و ساختار منحصربه‌فردی دارند. در همین صفحه از فروشگاه معتبر ژینواستایل، انواع کتانی روزمره به فروش می‌رسد و یک منبع موثق کتانی روزمره برای افراد با تمامی سلیقه‌ها به شمار می‌آید.

از آنجایی که کتانی روزمره کاربرد عمومی دارد و جزو کفش‌های خاص و منحصربه‌فرد محسوب می‌شود، در طیف بسیار وسیعی تولید می‌شود. چنانچه نگاهی به بازار کتانی‌های روزمره بیندازید، متوجه تنوع بسیار بالای آن خواهید شد که هرکدام از این کتانی‌ها ظاهر و ساختار متفاوتی از یکدیگر دارند. در ادامه، تفاوت‌های هر کدام از کتانی‌های روزمره موجود در این صفحه از فروشگاه ژینواستایل را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا وجه تمایز آن‌ها را متوجه شوید.

برند کتانی روزمره

یکی از مهم‌ترین وجه‌های تمایز در بین کتانی‌های روزمره، برند آن‌هاست. با توجه به تعداد زیاد درخواست‌ها برای خرید کتانی روزمره، طبیعتا تعداد برندهای تولیدکننده این کتانی‌ها نیز افزایش خواهند یافت؛ بنابراین توصیه می‌کنیم برند کتانی روزمره مورد نظر خود را به جدیت بررسی کرده و محصول بهترین برندهای موجود در کشور را خریداری کنید. در این صفحه از فروشگاه ژینواستایل، می‌توانید محصولات برترین برندهای تولیدکننده کتانی روزمره را تهیه کنید.

نوع و کاربرد کتانی های روزمره

شاید تا به حال نام کتانی مخصوص پیاده‌روی و ورزش را شنیده باشید. انواع مختلفی از این کتانی‌ها در بازار وجود دارند که افراد باید مطابق با نیاز خود، مورد مناسب را تهیه کنند.

رنگ کتانی روزمره

بدون شک، رنگ این کتانی‌ها یک معیار برجسته در تعیین انتخاب افراد است تا کفش مناسب را برای خود خریداری کنند. با وجود اینکه رنگ کتانی روزمره تاثیر چندانی روی قیمت آن ندارد، اما بهتر است یک رنگ جذاب در بین کتانی‌ها را انتخاب کنید تا موجب افزایش زیبایی در استایل شما شود.

سایز کتانی‌های روزمره

از آنجایی که افراد در تمامی رنج‌های سنی به پوشیدن کتانی روزمره علاقه دارند، تنوع سایز کتانی‌ها بسیار بالا رفته و تمام افراد می‌توانند سایز سازگار با پای خود را پیدا کنند. برای سفارش آنلاین کتانی روزمره، پیشنهاد می‌کنیم از جدول استاندارد سایز کفش استفاده کنید و از تطابق آن با نیاز خود مطمئن باشید؛ چراکه اشتباه در انتخاب سایز کتانی روزمره، تاثیرات مخربی در سلامتی شما خواهد گذاشت.