اتمام موجودی
روغن آرگان پروتئین مدل Solasi Protein
اطلاعات بیشتر

روغن‌های گیاهی، جدیدترین موادی هستند که اخیرا در راستای بهبود سلامت و زیبایی پوست و مو مورد استفاده قرار می‌گیرند. کاربرد این روغن‌ها در بازار محصولات مراقبتی و بهداشتی به قدری برجسته است که می‌توان انواع روغن مو تولید شده به وسیله روغن‌های گیاهی را در بازار مشاهده کرد. به عقیده عده کثیری از متخصصان پوست و مو در جهان، استفاده از روغن موی گیاهی در طولانی مدت بیشتر از تمامی داروها و روش‌های درمانی دیگر تاثیر مثبت به همراه خواهد داشت.
با توجه به پیچیدگی خواص و فواید ترکیبات روغن‌های مو، طبیعی است که تعداد زیادی از این محصول در بازار وجود داشته باشد. هر کدام از تولیدکنندگان محصولات مراقبتی و بهداشتی، تولید روغن مو با ترکیبات متنوع را در دستور کار خود قرار داده‌اند تا مشتریان خود را از بهترین محصولات بهره‌مند سازند. در این متن، قصد داریم توضیحاتی جامع در مورد روغن مو و انواع آن در اختیارتان بگذاریم؛ چرا که اگر قصد خرید روغن مو از فروشگاه ژینواستایل را داشته باشید، آگاهی در این زمینه، در انتخاب محصول مناسب بسیار مهم است.

دلایل اهمیت استفاده از روغن مو

اگر نزد هر کدام از پزشکان متخصص در زمینه پوست و مو بروید، متوجه خواهید شد که همه آن‌ها به استفاده از روغن مو تاکید ویژه‌ای دارند. این تاکید، نتیجه تحقیقاتی است که روی هر کدام از این روغن‌ها انجام داده‌اند و از آن‌ها شناخت کافی پیدا کردند. در واقع روغن مو به دلیل خواص منحصربه‌فردی که دارد، می‌تواند بهتر و سریع‌تر از هر ماده دیگری روی مو تاثیر بگذارد و لایه سطحی آن را در بر بگیرد.
از این رو، مالیدن مو پس از مصرف روغن نیز می‌تواند شدیدا تاثیر روغن روی موها را افزایش دهد. در واقع روغن مو باعث می‌شود تا چربی مفید مورد نیاز موها تامین شده و ویتامین‌هایی دیگر به آن اضافه شوند؛ بنابراین در طولانی مدت زیبایی، درخشندگی و ضخامت موها تحت تاثیر روغن مویی قرار می‌گیرند که شما در هفته‌های اخیر از آن استفاده کرده‌اید. توصیه می‌شود با آگاهی از انواع روغن مو و کاربرد آن‌ها، مورد سازگار با موی سر خود را خریداری کنید.

انواع روغن مو

محصولات با عنوان روغن مو نیز دارای انواع مختلفی هستند. خواص و ترکیباتی که در هر کدام از انواع روغن مو وجود دارد، موجب متمایز شدن آن‌ها از یکدیگر شده و مخاطبانی خاص برای هر کدام تعیین می‌کند. افراد باید با تشخیص مشکلات مویی خود، نسبت به خرید نوع روغن موی مناسب اقدام کنند تا محصول خریداری شده نتایج دلخواه را به همراه داشته باشد. انواع روغن مو برای رفع هریک از مشکلات عبارت‌اند از:

  • روغن سازگار با موهای آسیب دیده
  • روغن سازگار با موهای حساس
  • روغن سازگار با موهای خشک
  • روغن سازگار با موهای دارای شوره
  • روغن سازگار با موهای دارای موخوره
  • روغن سازگار با موهای رنگ شده
  • روغن سازگار با موهای ضعیف
  • روغن سازگار با موهای وز شده
  • روغن موی روزانه

همان ‌طور که می‌توان از نام هریک متوجه شد، می‌توان مشکلات بسیار برجسته‌ای را با این محصولات رفع کرد. البته به غیر از این موارد، روغن مو بر اساس عصاره‌های مورد استفاده در ترکیبات خود نیز انواع مختلفی دارد که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند. در بالای همین صفحه، شما می‌توانید انواع روغن مو را مشاهده کنید که فروشگاه ژینواستایل در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید برای بهبود سلامت و زیبایی موهای خود، گزینه مورد نیاز خود را تهیه کنید.

برترین تولیدکنندگان روغن مو

به جرئت می‌توان گفت تمام تولیدکنندگان محصولات بهداشتی و مراقبتی، به دنبال تولید انبوه روغن مو هستند؛ اما این دلیل نمی‌شود که محصولات آن‌ها کیفیت و کاربرد مورد نیاز را داشته باشند. با توجه به بازخورد مصرف‌کنندگان محصولات هر کدام از برندهای مشهور، می‌توان برخی از آن‌ها را به عنوان بهترین و محبوب‌ترین تولیدکنندگان روغن مو دانست که محصولات آن‌ها در ایران موجود است. نام این برندها به شرح زیر هستند:

تنوع روغن موی این برندها، به قدری زیاد نیست که در حین خرید دچار تردید و ابهام شوید و مطمئنا می‌توانید روغن‌های موی این برندها را پیدا کنید که در راستای حل مشکلات مویی شما تولید و عرضه شده‌اند. فروشگاه ژینواستایل در حال حاضر تامین‌کننده روغن‌های موی این برندهای برجسته و محبوب است.

شیوه استفاده از روغن مو

یادگیری نحوه استفاده از روغن مو، شدیدا حائز اهمیت است. روغن مو یک محصول روزمره به شمار می‌آید و شما باید آن را هر روز استفاده کنید تا تاثیرگذاری آن به حداکثر برسد؛ بنابراین طبیعی است یاد گرفتن شیوه استفاده از آن، اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. البته باید این را در نظر داشت که روغن مو عموما بعد از حمام مصرف می‌شود و بیشترین بازده را در این مواقع دارد؛ اما عمده افراد در حالت عادی نیز مقدار کمی روغن به موهای خود می‌زنند تا تداوم استفاده از آن حفظ شود.
بعد از حمام، شما باید مقدار کمی از این روغن را به موهای خود بزنید تا موهایتان را بیش از اندازه چرب نکند و همزمان همه آن‌ها را در برگیرد. بعد از این کار، باید به آرامی موهای خودتان را ماساژ داده و کاری کنید که کل موهای سرتان به روغن موی شما آغشته شود و از ترکیبات آن بهره ببرد. بعد از این کار، می‌توانید با سشوار یا هر وسیله دیگری، به موهای خود حالت دهید.
در صورتی که روغن موی قبل از حمام برای خودتان بخرید، باید این کارها را حدود 15 الی 30 دقیقه قبل از حمام انجام دهید تا قبل از شسته شدن تاثیرات خود را بگذارد.

خرید روغن موی اورجینال از فروشگاه ژینواستایل

در مطلب فوق، تمام اطلاعات کاربردی در مورد روغن مو شرح داده شد تا با خیال راحت اقدام به خرید روغن مو کنید. فروشگاه ژینواستایل که تا به حال توانسته خود را به عنوان بهترین عرضه‌کننده محصولات خارجی و اورجینال معرفی کند، انواع مختلفی از روغن‌های مو را در وبسایت خود منتشر کرده است. شما می‌توانید لیست تمام این روغن‌های مو را در بالای همین صفحه مشاهده کرده و موارد دلخواه خودتان را به سبد خرید اضافه کنید.