در حال نمایش یک نتیجه

اتمام موجودی
ماساژور 4 کاره ریلکس اند تون مدل Spin
اطلاعات بیشتر

زمانی که بدن انسان به دلایل مختلف کوفته و خسته می‌شود، هیچ چیزی نمی‌تواند به اندازه یک دستگاه ماساژور برای بازیابی آرامش او مفید و لذت‌بخش باشد. این ماساژور که از یک سری خاص و محکم بهره می‌برد، با لرزش و حرکت کردن سریع می‌تواند اعضای مختلف بدن افراد را ماساژ دهد. با توجه به سهولت و لذت بالای استفاده از ماساژور، در حال حاضر توانسته به خوبی در بازار ایران جای خود را در بین مشتریان باز کند.
البته برخلاف باور عموم مردم، ماساژورها نیز دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام برای عده خاصی از افراد کاربرد دارند. در صورت تمایل به خرید ماساژور از بالای همین صفحه در وبسایت فروشگاه ژینواستایل، بهتر است ابتدا شناخت کاملی از این دستگاه نیمه اتوماتیک پیدا کنید. در ادامه این مطلب، تمام نکات مهم و توضیحات مورد نیاز برای خرید ماساژور در اختیارتان قرار خواهند گرفت.

انواع ماساژور

هر کدام از انواع ماساژورها، دارای خواص و کاربردهای منحصربه‌فردی هستند. چنانچه می‌خواهید این دستگاه را برای ماساژ دادن یک عضو خاص بدن خود استفاده کنید، شناخت نوع مناسب برای این کار الزامی خواهد بود؛ چرا که نحوه کارکرد و عملکرد هر کدام، تنها مختص هدفی است که دستگاه برای رفع آن تولید شده است. انواع ماساژور عبارت‌اند از:

  • ماساژور لرزشی
  • ماساژور کمر
  • ماساژور پا
  • ماساژور سر

البته این موارد، تنها انواع ماساژور موجود در بازار ایران نیستند و می‌توان موارد مشابه را به وفور مشاهده کرد. اصلی‌ترین معیار در تفکیک دستگاه‌های ماساژور، سازگاری کارکرد آن با ماساژ یک عضو بدن است؛ به عبارتی دیگر ماساژور اکثر اعضای بدن انسان در بازار به فروش می‌رسد. در این میان، شاید بتوان دستگاه‌هایی نیز مشاهده کرد که می‌توانند به صورت همزمان ماساژ تمام اعضای بدن افراد را انجام دهند؛ زیرا تفاوت بین هر کدام از این ماساژورها بسیار ناچیز است.

مزایای استفاده روزانه از ماساژور

سوالی که ممکن است برای غالب افراد پیش بیاید، در مورد مزایایی است که استفاده روزانه از دستگاه ماساژور به همراه دارد. این دستگاه به تنهایی عاملی برای از بین بردن خستگی افراد است و می‌تواند هر گونه کوفتگی را به صورت کامل از بین ببرد و انرژی را به اعضای بدن فرد منتقل کند؛ بنابراین می‌توان از بین بردن خستگی در بدن را یکی از برجسته‌ترین مزایای استفاده از این دستگاه نامید.
از این رو، استفاده از ماساژور باعث می‌شود تا سلولیت‌ها و دیگر مشکلات ظاهری پوست درمان شده و زیبایی به پوست بدن افراد بازگردد. به عقیده بسیاری از پزشکان متخصص در این زمینه، ماساژ روزانه صورت و بدن موجب درمان انواع سلولیت‌ها و چروک‌های موجود روی پوست می‌شود.

خرید آنلاین ماساژور از فروشگاه ژینواستایل

حال که اطلاعات کاملی در مورد ماساژور و انواع آن به دست آورده‌اید، نوبت به خرید این دستگاه می‌رسد. فروشگاه ژینواستایل یکی از عرضه‌کنندگان مشهور ماساژورهای اورجینال در ایران است؛ بنابراین شما در خرید ماساژور مورد نظرتان کار ساده‌ای در پیش دارید. در بالای همین صفحه، تعداد زیادی از ماساژورهای فروشگاه ژینواستایل در اختیارتان قرار گرفته تا مورد دلخواه خود را خریداری کنید.